Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stalo se něco nečekaného, náš další HU šel nečekaně na NAL – ZERO. Myslíte si že jsme jen využili situace? A jako hyeny zaútočily na zmrzačeného nepřítele? Nikoliv. NAL si vykopal hrob sám. Po prvním útoku jsem nechal mužstvu chvíli oddechu, přeci jen nějaké ty šrámy na útočných armádách jsme utrpěli všichni. Během této vynucené přestávky jsem ovšem měl to štěstí, že jsme zachytili několik existenčních zpráv. NAL viděl rudě, a řídil se heslem, než hledat chyby u sebe raději ze všech problému vesmíru obviňovat druhé. V té době totiž měl NAL za sebou první drtivý dopad katapultů ze severozápadu. Z NALu se začali zachraňovat další a další učty… pár těch nejperspektivnějších požádali o vstup i knám a já je s radostí přijal. Zpět k věci, jednoduše NAL byl málo obezřetný a možná i z namyšlenosti si nedával pozor jaké informace do světa pouští. A tak se mě do rukou pomalu dostával velice zajímavý materiál otom jak lidé kteří odešli ke konkurenci jsou zrádci, že musí zrádce potrestat atd. Je v tomto duchu zajímavé sledovat, jak od nechtěného odpadu jsme si polepšili na úroveň vyšší. Další věci co mě v této době docela namíchlo byl fakt, že vedení NAL už zachází tak daleko, že sonduje u našich farem kdo a s čím chodí na faremní, či zkoumali možnost tajných podpor proti nám. Další perličkou a ukázkou charakteru byl přestup YMIho. Člen vedení NAL MARIOSA dokázal zajit až tak daleko, že se uchýlil i k výhrůžkám. Okamžitě svého bývalého kolegu bez milosti začali napadat. Mimo jiné jsme se dověděli že LUCKY 13 nemá budoucnost a moc dlouho už nepřežije, bude zničena. Zavládla otázka kým? I na toto jsem znal brzy odpověd: NAL totiž proti nám domlouval akce s aliancemi eurozony. Sečteno a podtrženo každá z těchto indicií by stačila na vyhlášení války. Dal jsem hlasovat… nazval jsem to prvním a posledním hlasováním o vývoji aliance, víc si do vedení kecat nenechám. Výsledek byl celkem výmluvný… Někteří členové se vyjádřili že by raději neutočili, nicméně znají v NAL jen par lidi, takže naně určitě utočit nebudou a s ostatními mít problém nebudou. POVOLIL JSEM UTOKY NA USKUPENÍ NAL. Začalo jejich faremní. Byl to docela rychlý přechod z neutrality do útoku. Je však nutno podotknout, že diky informacím co se na nás chystá to bylo nevyhnutelné. Lepší je hrát si na lovce než čekat jako kořist v koutě, odkud přijde ta kudla do zad. Dalším krokem bylo připojit se k druhému spojeneckému útoku na NAL. Dalším důležitým momentem bylo připojení se k utilitce AHU. Od této doby byly naše útočné cíle povětšinou spojené s cíly aliance POC MAR. Útok proběhl hladce…. NAL zaplakal, že si nás rozhádal.

 

Stanislaw88 měl nějaké špatné období, prvně ztratil útok při HU. A nasledně mu vykatovali a zničili hlavní vesnici. Co čert nechtěl. Tichý soused z NAL mu během chvíle uzmul dvě vesnice, jednou znich bylo MC15. Tomu se říká špatný den!!!

 

Že se unás stále něco děje. Tady je přiklad jak vypadá děrovka jeden na jednoho… aneb super obrana (a to ještě ne uplná).

Supervele – Marus71

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=46f15e26a

 

Náhledy fotografií ze složky 2 HU NAL-Zero