Jdi na obsah Jdi na menu
 


            Prazdniny jsou prazdniny, a tak i já jsem se dočkal své super dovolené. Mojí alianci jsem i tak dal možnost se předvést. Nutno dodat že se nepředvedli. Když jsem viděl ten stav, tak to bylo k smíchu… cíl si vybralo jen pár lidí. Nedivím se, začalo období největších tropických veder. A tak travian v takovém počasí hrají jen šílenci a nebo lidé s dobrou klimatizací, či utulně zařízenými sklepeními. J. Unas se i tak našlo pár hrdinu, kteří neváhali a splnili úkol. I za tuhle jejich aktivitu v těžkých podmínkách je třeba jim vyseknout poklonu. Fido-dido1, Heralik, pok11, Andre, Komiks.

 

            No hlavně komiks si šel pro zápis do kroniky, navštívil hlavní vesnici ludry, leč neuspěšně.

Komiks – Ludra

http://travian-reports.net/cz/render.php?id=ce3855c24

 

 

            za dobu mé nepřítomnosti se toho stalo asi i dost, jen ubíjející slunce, spálily všechny pergameny na prach. Ale i tak se ke mně nějaké ty informace donesly. Některé byly přímo očividné. Naše řady byly posilněny o novou krev. Ráno, .Ago., Matess99. Kromě přivítání nové krve to mělo velký vliv i na statistiky alianční. Stali jsme se špičkou ledovce ve všech věřených parametrech zároveň. Tedy oproti stavu před natary tam nějaky posun byl. Jsme první aliancí, která se přehoupla přes 19000 pop průměrné populace. Je to skutečně hezký pohled, ale vážně ted zase nazem… byt tady, v tomto postavení… to stálo hodiny a hodiny dřiny, ale aspon v lucince si můžeme říct že jsme se sem dostali i s velkou porcí zábavy.

 

            Další HU měl následovat, tentokrát to ovšem nevyšlo vůbec. Kvuli nedorozumění byly cíle určeny pozdě a tak než riskovat byl útok odpískánn uplně. No je to na pováženou. Poslední dva utoky by se daly přirovnat skoro k fiasku. První s nulovou učastí a druhy se dokonce neuskutečnil. Ale nic není tak zle jak se zdá… Byl to historicky první zrušený hromadný utok našeho uskupení. No na ten další si už dohlednu, budu zde připraven řídit náš ďábelský orchestr. Ale vše bude záležet, jak se lidi povrací z dovolených, jak se dostanou na net. Dá se ale s jistotou říct, teď a nebo nikdy.

 

            Ani nevím kdy naposled, ale po dlouhé době tu byla opět práce pro naši obranu, poučky jak bránit v době natarské vzali za své… Bylo to branění na jistotu. Hráči armin projel náš footbager hlavní vesnici, a odveta přišla. Prvním náletem se ve footově hlavní vesnici zakymácelo na 4 obilná pole. Armin překvapil, nachytal obranu na hruškách. Nicméně udělal základní chybu, vrátil se na místo činu. Tentokrát už jsme naněj ovšem číhali.

Armin – Footbager

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=e8135e30c

 

            Znáte to asi všichni. Je dobré mít přátele. Ale ty které máme my za svými hranicemi radši tedy nechtějte. Můj vztah knim byl až do této doby více méně laxní. Nicméně dnes si dovolili až příliš, a nebyt rozpracované práce u eura tak neváhám s bleskurychlou akcí právě na ně. Mluvíme o alianci FRIENDS. V době dovolených je trochu těžší se dobrat přesných čísel. Nejdůležitější je ovšem poničení 2 hlavních vesnic. Ale to je život a i k natarům tohle patří, praví hrdinové vyrazili na zteč, až v době kdy naše obrana plní důležitější misi na našem DS. Travian je ale o přiležitosti a friends ji využili.

Marconicus – Siner

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=538a6eb0f

Korzarb – Ráno

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=410540e19

 

 

Náhledy fotografií ze složky 22 HU € Tria®