Jdi na obsah Jdi na menu
 


po období přípravy přišel první test. Lucka byla malou alianci o síle 25 členů. Bylo proto nutné akci provést s co největším nasazením. AHU ještě nebylo k dispozici a tak jsem zvolil ruční přípravu. Při nedostatku palebné síly jsme museli hodně fejkovat. Vybral jsem 20 hráčů a rozdělil je na dvě skupiny A - ostré, B - fejky. v té době mě přišlo dostačující. Bylo to podcenění, které možná přispělo k větším ztrátám než je při HU obvyklé. Byl to uder do neznáma, uder kterým jsem sami sobě chtěli dokázat že nato máme. Ukázat se v co nejlepším světle, a triu upozornit, že my jsme připraveni kousat. Díky malému počtu útočníku, neznalosti terénu došlo tedy k menšímu podcenění. Aliance jihovýchodu spolupracovali asi tak jak jsem se v nejstrašnějších představách obával. Díky tomu byla spousta našich cílových vesnic zapodporovaná.  Nicméně prošli jsme skoro všude, ale i ty ztráty přišly. Nicméně vydobyli jsme si respekt u soupeře. Ze zpráv od rozvědky bylo zřejmé, že jsme zapůsobili. Pro triu to byla první organizovaná akce na jejich území. Akcí jsem ovšem sledoval ještě další potenciální cíl. Možnost přetáhnutí par hráčů na naši stranu. Černého petra vyfasoval ČERNÝ BARON. Na poškození co nejvíce jeho vesnic jsme si dali záležet, měl to byt signál že nalevo od ypsilonové osy nic z trii nepřežije. I tento psychologicky dopad na triu zapůsobil a tak bylo oděně takticky velmi zdařilé přetažení 3 jejich hráčů na naši stranu. Bylo mě jasné, k útokům na jejich bývalé spolualiančníky je nutit nebudu. Nicméně jejich pomoc při obraně bude nevyčíslitelná. To proč jsem si je také vybral, bylo že do trii vstoupili z JHJ. Tedy neměli na ně ještě takovou silnou vazbu. Jednání byla tvrdá, ale nakonec si dali říct. A tak brzo naše řady posílil GOG, ČERNÝ BARON, TĚSTO. Tento první HU ukázal, že jsme se jako aliance, tým, vydali správnou cestou. Bylo to pro nás od začátku velmi oživující, oproti NAL tu zavládla skvělá atmosféra, rozjelo se forum. Ale hlavně jsme objevili kouzlo skypu. Kde na našem aliančním chatu život nikdy neustával. Skvěle jsem zapadli i další nově příchozí.

 

Hrdinové dne:

Mica, bombr, komiks, mazel222, SeSa, Dart Vader, Romaskov, Stanislaw88, Colorado, lolita, Marus71, ToonDragon, JG9, Medik01, Heraldik, Dark Phoenix, Buffalo Sabres, footbager, Baraba1, Ondra111, Fullhouse

Byl to jejich první střet na neznámém území… obstáli, čest padlým mužům. Nejvíce sirotků marně vyhlíželo návrat družin Colorada a JG9.