Jdi na obsah Jdi na menu
 


Po prvním rýpnutí do vosího hnízda a následné vynucené přestávce ve jménu NAL bylo třeba opět se podívat na zoubek alianci tria. Bylo třeba urychleně je zaměstnat. Eurozona se hnula směrem knám. Už od začátku bylo nad míru jasné že jakékoliv proti akce eurozóny skončí unás, a my se budeme muset vyrovnávat s těžkými ztrátami, a tlakem na naše účty. Poloha lucky strážící prostor mezi jihovýchodem a jihozápadem k tomu vybízela. Na ostatních serverech jsou útoky na dálku něco jako zlo největší (jak už mě přesvědčili chlapci z S8), a tak se nedalo čekat že by se pouštěli někam jinam. Taktikou trii a spol bylo domluvit se ve více lidech a vymazat nějakou hlavní vesnici. Jestli se jim to někdy podařilo… bylo to právě před tímto HU. Stanislaw88 by mohl vyprávět. Dalším na řadě byl Toondragon – uněj spolu s hlavní zmizel velice pěkný útok čítající kolem 22kpěších a 11K koní plus těžká technika. Museli jsme vrátit stejnou mincí. Rozhodně jsem byl vždy jen pro verzi, kdy co si člověk neprorazí, to nevykatuje… a tak nebylo třeba obšlehávat cizí taktiku. Proběhl klasický hromadný útok… jehož dopad byl opět mnohonásobně efektivnější než co předvedla tria spolu s vydatnou fejkovací podporou ostatních aliancí eurozony. Jako sladky bonus padla i první jejich hlavní  vesnice.

 

Dart Vader - Koblížek

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=e74f0a405

 

 

je 30.3. a právě vrcholí další z velkých ofenziv eurozony:

komikse mají zřejmě rádi. Sotva se trochu vzpamatoval z vykatování hlavní. Byly uněj znovu. Tentokrát mu projeli více vesniček odneslo to přes 1000 pop.

Dalším cílem byla Sinerova hlavní, kde se vyřádil hukot:

http://travilog.org.ua/cz/5415662/72b6d402a5497fe082859be8ebd2ff2c

dalším oblíbencem je mazel222.

Pár vesniček se dostalo do červených čísel i u ondry111

Válka přináší vždy ztráty a jak jich plno rozdáváme… tak jich i nespočet schytáme, stím se počítá. Vydržíme!!!

 

Neseme obrovské náklady na pořízení obilí… měníme suroviny, abychom uživili obranné jednotky. Naštěstí máme spolehlivé spojence, posílají suroviny, pomáhají chytat katovací vlny, betonovat vesnice…, s jejich pomocí nás může euro poškodit ale ne porazit. Přijde vám to možná šokující, ale snažím se lidem naočkovat vizi, že je vždy o co hrát… bojovat až do poslední vesnice. Co nám bude zbouráno se vždy dá dostavět. Kulturní body zůstávají a to je pro další působení rozhodující.

 

Náhledy fotografií ze složky 4 HU € Tria®