Jdi na obsah Jdi na menu
 


            Když jsem LUCKY 13 zakládal, tak jsem nemyslel, že by to tak dlouho vydrželo. Bylo kolem dost nepřátel, a každý nás mohl srazit na kolena. NESTALO SE TAK. Lidé dostali své účty do perfektní bojové připravenosti a to je alfou a omegou našeho bytí. Byli jsme připraveni jak nepřátele ubránit, tak jim i zasazovat tvrdé rány. Mnohdy se naše armády staly poslem osudu, mnohdy prorazily a vyplenili spoustu hlavních stanů nepřítele. Servr pro nás nezačal vzáří, ale až po bezmála půl roce, kdy jsme začali naplnovat náš osud. Zařadit se mezi ty nejlepší. O tom jak se nám to dařilo, či nedařilo je předchozích X stran kroniky.

           

            Alianci dělají lidé vní, její vedení. Asi si někdo na začátku řekl že jsem blázen, když se snažím vést top alianci sám, ale opak je pravdou. Jakožto velitel, jsem se snažil udat všem jasný cíl, pravidla, mantinely. Do aliance jsem vybral jen ty, o kterých jsem si myslel, že budou schopni moje vidění travianového světa naplňovat. Nezmýlil jsem se. Díky obětavosti každého člena, jeho píli, mnohdy i spartanského života jsem to dokázali. Vytvořili jsme ten svůj ráj, místo na zemi kde jsme se tak bavili. Nutno říci, že asi na ukor sousedu, kterým dosmíchu asi nebylo… je nutné i povědět, že jsme toto své útočiště ubránili proti vpádu nepřátel. Ať už je to jakkoliv nepředstavitelné, nevydrželi jsme jen pár dní pohromadě, nebyly zničeni kladivem tvořeným NAL, SION, EUROZÓNOU, jak nám předvídaly některé zlé jazyky… ale k překvapení všech, jsme překonali i ty těké období a jsme to právě my, kdo tu na konci může bilancovat.

 

            Je 16.7. a právě dnes by měly vtrhnout do našeho poklidného, ikdyž místy mírně krvavého světa natarští bojovnici. Není třeba se již moc rozepisovat:

 

První místo v populaci

(popka narůstala sama, ale hlavní zaměření byla infrastruktura učtu, pro jejich maximalní bojovou připravenost)

 

Druhé místo v utočnících

(utočili jsme dost, ale vždy tak aby jsme se mohli vrátit ještě silnější, nebyly to žádné sebevražedné mise. přitom stačilo by málo... ukazat na mapě prstem, určit dobrovolníky a hurá naně. Jednu věc ale tato statistika neodráží, počty vyslaných ostrých utoků, zbořenou populaci, efektivitu... proto ani my, ani naši konkurenti z prvního místa nejsou nejutočnější aliancí, tou je podle mě stále uskupení POC MARAUDER, kdy měli pruběžně v ždy učast nad 50 procent členu aliance... v důležitých okamžicích šlo do utoku i 90 procent znich).


Druhé místo v obráncích

(sice těsně, ale tak Dark phoenix a jeho 240K deff bodů hostuje v ASoD, je třeba říct a na stranach kroniky je to i napsané... nikdy jsme nebyli off alianci, zakladem byla deff připravenost účtů a nonstop výroba armády, tedy šlo oto jak být relativně soběstační v utoku i obraně, nicméně deff body ktere jsme pochytali padají na vrub i našim spojencům, zacož jim děkujeme, ale není to nic divného, tak maji spojenectví fungovat... ne jen papírově ale i reálně).

 

Spousta medailí

 

 

Velký dík za předvedené divadlo patří těmto lidem:

V aktivní službě:

Rudolfov, Lolita, Cammy, Dart Vader, GOG, Buffalo Sabres, Fermik, FullHouse, Sir Bubak, romaskov, Esus, Ymi, footbager, siner, s.iima, vladaaada, fido-dido1, Colorado, Ondra111, nasrott, mrťafa, marus71, BubaK.CZ, janeček, racing, Bombr, Heralik, Parm1, baraba1, PsyCho_GirlL, Mantis, Komiks, pok11, medik01, mica, JG9, Little_Alanis, Těsto, 551 sport, Černý Baron, Reminia, gunde, samuelsos, Gorista, Stanislaw88, FESTR67, aristoteles, Andre, B-29

Na stáži u své domovské aliance:

Dark Phoenix, SeSa

 

Ve výslužbě:

Toondragon, Pivo99, Karlos2, Kouda, Zdrahosek

 

Nabízelo by se jedno srovnání. Kdysi se říkalo že není lepších bojovníků jako mužů ze SPARTY. Tento travianový věk ukázal, že jedna hrstka statečných se jim vyrovnala.

 

WE ARE

LUCKY

THIRTEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Co nás čeká dál? Další výzvou bude skolit, pokořit natarské bojovníky, ukázat jim jak nás zocelil boj. Jak jsme připraveni obětovat vše. Půjdeme do toho jako do posud, poctivě od podlahy. Naším projektem se odteď stává 13°SODOVKA. Pojdme zkusit zrealizovat, postavit tento div světa podle náčrtků z knihy Dart Sithiuse.

 

Za vítězstvím

zvolalo jednohlasně 49 mužů a žen

Pojďme se utkat s osudem

 

Jsme připraveni???

ANO MISTŘE!!!

 

 

Náhledy fotografií ze složky Je to naše Lucinka