Jdi na obsah Jdi na menu
  

Asi nikdo nepochopí, jaké pocity mnou v tento okamžik cloumaly. Lidem, kterým jsem věřil. Lidem, se kterými jsme se pouštěli bezhlavě do nových a nových útočných dobrodružství nás podřezali jako prasata. Mnozí, kdo chodí na zabíjačky si asi pamatují jak řezník zaklekává... Bylo to pro mě nepochopitelné. Brzy se mělo stát skutečností, naplnění naší spojenecké úmluvy. Měla nastat doba spojeneckého vítězství.

 

 

 

Co se to tedy děje. S POC MAR je přece domluvená společná akce na natarky eura. Poslední dvě velké armády jsou na cestě pro společnou věc. Byl to cíl POC? Ještě před nějakou chvílí jsem jim potvrdil, že armády jsou jako vždy na cestě. Ale teď se dovídám, že zrušili spojenectví s ASoD, tedy spolustavitelem našich dvou natarek. A zaznamenán je už první útok. Stále nechápu co to má znamenat, říkám si... možná ojedinělý útok... pro jistotu si stáhnu naši natarku zpátky do aliance. Jeden útok nic neřeší, ale přeci nebudou utočit na spojence. Chyba lávky. Co jsme v té chvíli potřebovali nejvíce byl čas. Avšak ani úkryt v Lucce Brokoličku neochrnánil.. Úkryt v partě lidí, kteří měli na jejim vzniku a růstu největší zásluhy.. Po půlnoci už se těch červených měčíků rozblikalo daleko víc. What the hell!!! to jde na své spojence celý POC? Tohle zjištění o jak masivní akci jde jsem úplně znechucen... to není jedna vlaštovka, to je naplánovaná akce. Měním profil aliance, ruším dohody s POC. Nezbývá než zalarmovat všechnu obranu, nezbývá než čekat co se bude dít.

 

 

 

            Čas pravdy přichází, POC nezklamal... Naši natarku zasypala sprška katapultů těch největších armád, které si naši spojenci ušetřili... Div padá o několik levelů, infrastruktura je citelně poničena... brokolička "umřela doma". Nervy mám napochodu, a jasně vyjadřuji co si o těch ubožácích myslím. Přiznám se že takových ostrych slov jsem snad ještě nikdy nepoužil... ale tady jich bylo třeba. Zklidnění mě přináší alespoň rozhovor s deathwalkerem, který je z téhle nastalé situace znechucen. I v téhle chvili mu stale věřím, pravděpodobně za tuto zradu, útok nanás nenese odpovědnost. Musím říct, že vzhledem k dalšímu vyvoji si pamatuju jeho památná slova, týkající se jeho armády určené na DS. Nikdy ji na vás nepoužiju. Jsem zklamán... ale co dál.

 

 

 

            Aspoň jedna dobrá zpráva, bengos je opět připraven... Rozkaz tedy letí skrz Lucku a ASoD. Zní zcela jasně... stáhněte podpory od améby a přesuňtě k bengosovi. POC si chce svoji výhru pojistit a tak nezapoměl i na bengose. Díky tomu, že byli spolu ve společné stavitelské alianci, měli dokonaly přehled o jeho aktualní obraně... tedy spíš absenci obrany... proto bylo třeba zkusit přesunout obranu co nejrychleji.

 

 

 

 Vidím to při komunikaci s ostatními. Sakra proč. Dělilo nás od společného vítězství 40 hodin.  Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. jistě si pamatujete na bennu, teď už vše asi začíná být jasnější a jasnější. Že by první zrádcovská vlaštovka? Plánovali to už tehdy? Ať tak či onak, jednu větu si od benny pamatuji jako teď. Proč to udělal? Aby vyhrál POC. Jakou roli v politice POC hrají další hráči, kteří ať již přímo z řad spojenců, či krátce po vystoupení od spojenců, ukončili svoji pouť v naší natarce... těžko říct. Nicméně všichni do jednoho nakonec skončili u POC jako jejich členové.

 

 

 

 Proč POC zautočil, je tu někde odpověď? Odpověď se samozřejmě našla... podal ji sám DW. Napsal lepší být jednou šmejd... Myslíte si že tím to skončilo? Chyba, poc nás začal zásobovat dalšími a dalšími verzemi toho co se stalo. U části lidí poc uzrálo přesvědčení, že můžeme za vykatování jejich DS. Za důkaz si berou zveřejněny skype chat k této problematice. Ovšem považte, přimo v diskuzi k tomuto tématu nás tenkrat očistili oni samotní. Samozřejmě problematické pasáže byly vysvětleny, a samotné vedení POC  konstatovalo, že ten skype chat je tak maximalně důkazem toho, že k žádné kolaboraci, navádění k vykatování spojeneckého divu nedošlo. Bavíme se tu o přes měsíc starém incidentu. Zcela bych snesl i útok za něco co se nestalo, postavili bychom se ktomu čelem. Nicméně pokud bych měl brát v úvahu fakt, že nás POC trestá pravě kvůli tomuto tak se divím, že stím otaleli měsíc. Naplánovali s nami spoustu dalších akcí. A nakonec zautočili až poté, co měli jistotu, že naše armády padly za společnou věc.

 

 

 

 Když dorazila armáda pallrena na div HOTERA, nebylo mě už nejlíp... Vůbec jsem neměl radost, že jsme sundali další div eura na nulu. Pak přišel dopad GOGa na Ritana... a dalších pár levelu divu dole. Co víc, pak si člověk přečte povídání od DW na veřejném foru travianu, ve kterém svali vinu za všechny svoje mindráky na mě, aneb když nevíte coby... přišijte to Dart Vaderovi. Asi DW rozlítil náš nový alianční profil, kde samozřejmě jako vždy hodnotíme nově objevené kvality POC ZMARU. Asi to špatně pochopil. Ale pravdou zůstane, že armády lucky nebyly nikdy šetřeny, tak jako většina těch co z POC dorazila pobořit spojenecky div. Zatímco armády lucky bourali jednu hlavní v euru za druhou, tak ty armády tábořili doma a připravovali se... možná už tenkrat na nás, nevím... Lucka byla dlouhý čas takovým štítem MA. Utočníci s podivnou zalibou, útočili nejraději přímo nanás. Díky tomu mohly růst ty zrádcovské armády nerušeně. Statistiky před natary byly výmluvné. Naneštěstí, ty slova DW mě jen začaly utvrzovat v dalším přesvědčení, jestli on náhodou není přece jen tím strujcem. Najednou jsem si vzpoměl na jeho slova. No my ale přece nemáme armády na DS. Jen tak 5 až 6000 katů. Tak to je pak s podivem kde se pak vzaly ty další armády. Lhali tak dlouhou dobu svému spojenci do očí?

 

 

 

            Asi ano, ale teď je otázkou jak jsem tohle mohl předvídat. Komu potom chcete věřit, když né jednomu ze dvouch nejbližších spojenců!!! Když ne spojenci, jehož celou jednu alianci tvoří lidé, s kterýma jsem spojil osud i na minulém servru!!! Lidem, které jsem bral jako svoji travianovou rodinu!!! Rodinu, kterou jsem vždy podporoval, stál jim po boku v každém útoku, obraně proti nepřátelům?  Spíš věřím, že celou tuhle zradu naplánovalo pár jedinců, pár lidí kterým nešlo o nic jiného než o vítězství natarky POC. Dokázání světu, že jen POC jsou tu nejlepší. My jako spojenci jsme jim stáli v cestě, a tak nás prostě obětovali. Od té doby se snaží tento svůj krok obhájit, ale ktomu se ještě určitě dostaneme. Seznámím vás s dalšími a dalšími verzemi, teoriemi.

 

 

 

Co ale teď. Co dál. Na naše poměry, na zastavení útoků z POC ZMRDu jsme shromaždili celkem solidní obranu, a ted, ne poprvé se opět přesunujeme jinam. Opět nám toho hodně pomře po cestě, i v natarkách samotných. S přesuny problémy jsou. Realisticky jsem si uvědomoval již, že toto rozhodně nebyla náhoda. Lucka bez armád, to samé ASoD, unás nic, vo by mohlo prorazit obranu DW. No ale přece to nevzdáme, LUCKA se nikdy nevzdala... a tak velím. POC NO MORE, ať jim zhořkne každá minuta, kterou tu snami budou do konce serveru trávit. Říkám lidem, ať si POC nechá to svoje podrazácký vítězství, my jsme se stali tím morálním vítězem... Nabádám lidi, at nevěší hlavu. Od teď máme jediného nepřítele. Jak vtipně parafrázoval aethius. Vydáváme se bojovat proti prasečímu POC MORU!!!! Vše má jen jeden háček, a tím je čas na pomstu.. POC bude mít brzy nakliknuty 100 level.

 

 

 

To co udělal poc, to je asi to nejhorší co se kdy v českém travianu událo... nebo minimálně se někumu vyrovnal. Vždy jsem měl k POC respekt, znal jsem je až do toho 9.9. jako poctivé lidi a tak stale nechápu, proč se rozhodli svoji pověst takhle povýšit. Ale zpátky k věci. Stalo se něco nečekaného. Asi ani ztratégové POC při svých oslavných HZ, a posměšnému vyhlášení ukončení serveru nečekali co se ještě semele. To co udělal POC nezůstalo bez odezvy. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. A jak řekl klasik... na každou svini se někde vaří voda. Dovolte mi představit hrdiny dne. Tukulus ze sionu se postaral o zhození divu POC z 99 na 97 level. A pak do divu napochodovali další a další... tito hrdinové dne nám vykouzlili najednou dalších 10 dní na pomstu k dobru. Najednou byl bengos dokonce před DW. Ano slyšíte dobře... Co čert ale nechtěl, přišel další zbloudilý utok od spojence, takže ikdyž DW ztratil, opět jsme byli tam kde předtím...

 

 

 

Ironii osudu je, že si někteří, méně chápaví jedinci mysleli, že došlo k nějaké kolaboraci s nepřítelem před 9.9. Tak po 9.9. jsme s pár hráči z eura začali čile spolupracovat. Je oto zajimavější, že mezi bořiteli DW byl i hráč kotátko, u kterého jsem tušil bouračku... a on ji skutečně měl a parádní... Nechal jsem mu přerovnat všechny vesnice, a v tyto rozhodující chvíle jsem naopak pomáhal zásobovat i já jeho armádu na pochodu. Je škoda že jsem tam kdy poslal jednotky... kolik to kotatko říkal že by měl navíc jednotek? 13K seker a 10K teutonu, kteří padli po naší akci :(... mohl být vysledek ještě výraznější.... ale i tak... štěstěna se přiklonila na naši stranu... zbytek servru nás dostal opět do hry, a tak jim jsme neskonale vděčni za každou minutku, kterou se budeme moci mstít POC ZMARu. Nepochybuji, že ty armády byly připraveny na nás a na amébu, že by ji mnozí znich nejraději poslali nanás... ale osud tomu určil jinak. V tento moment jsem si říkal, jaká je to páráda, je to zanáma. Přál jsem to Bushidu či sionu. věřil jsem že to dostaví. Bude konec, poc ostrouhá. Jenže tito nesmiřitelní se vzájemně vykatovali. A tím se pořadí natarek, a jejich šance na dostavění opět radikálně změnily.

 

 

Mnozí znás, jako třeba já jsme opět začali budovat armády úplně od nuly. Ale hnala nás v před pomsta... snažili jsme se využít maximálně naše mini armádky. Jediným smysluplným cílem byly vesnice POC, narušování jejich zásobování. Nic víc nic míň. Přibyly utoky i na DW vesnice. Když se daří, tak se daří... Vesnice začaly padat, a v POC začala umírat obrana. Jistě je naše utoky nepotěšily. Lide spontálně začali věnovat pozornost i vesnicím DW. Zprvu jsem nevěřil, že by jsme mohli jeho vesnice vymazat z mapy. DW měl skoro 40 vesnic, a pop kolem 35000. Nevěřil jsem že by to bylo v silách armád ASoD a LUCKY. Přeci jen, byly to jasné utoky na jeden cíl, relativně lehce ubránitelné, či pojistitelné. Nám do karet ale mohlo nahrát, že POC už se cítili jako vítězové. Zkusili jsme to.

 

 

 

            Nedopadli jsme jako sedláci u chlumce. Vesnice padala jedna za druhou. Ovšem čekalo nás nemylé překvapení. Poslední trumf POC byl vytažen. DW se rozplácl o rostoucí obranu bengose. Ovšem stihl pobourat jeden velký sklad. Stavba ovšem nenabrala takové zbrždění, v jaké asi POC doufali. Bengos měl v té době malou rezervu. Ovšem ale i tak, jsme se ocitli opět za DW. Ať tak či onak, jedeme dál.. nezastavíme se dokud nevyjde slunce nad travianem.

 

 

 

Daří se,  nedotknutelny POC ztrací na popce, jako by na něj každý den dopadal nějaký hromadný útok. Farmíme, ničíme... DW vesnice mizí z mapy jedna za druhou. stihneme to? Stejně jak pokračují naše útoky, tak samozřejmě pokračuje i stavba našeho DS, a oprava DW infrastruktury. POC jakoby zamrzlo, jako by jim chyběla rozhodnost s jakou šli do HU. Jako by snad ani nepotřebovali reagovat na aktualní vývoj. Jakoby si byli až přiliš jisti, že se jim nemuže nic stát. Rozbíjí si zbytečně armády u améby, či bengose. Armády, které by nám mohly zatápět. Armády LUCKY  a ASoD se činí... koušou jak se jen dá.

 

 

 

Čas se opět naplnil, DW byl opět připraven stavět. Opět se ozvaly hlasy najisto ohlašující konec serveru. Bude tomu ale tak? Někdo tam nahoře nás asi má rád. POC zastavily další dvě armády. READER8 se postaral o první výbuch radosti, když sundal 19 levelu velkého skladu. O pár hodin později jsme vybuchli podruhé, když nečekaně poklesla pop DW natarské vesnice po zásahu INNOCENT. V tento moment se událo něco neuvěřitelného, POC definitivně ostrouhal, definitivně zhasly jeho naděje. Měli nakliknutý již 98. a 99. level, na ten stý už jim ale samozřejmě chyběly sklady.

 

 

 

Dokonáno. Poslední týdny na S9 mě mnohé naučily... hlavně neříkat hop, dokud člověk nepřeskočí. Bengos byl na nejlepší cestě dostavět naši 13°SODOVKU až do konce. 25. září v 13:19 se to stalo skutečností. Nad travianem symbolicky zavládl mír. Mír možná na poli bitevním, ale na poli diplomatickém nikoliv. Hráči POC v poslední době jako by stále hledali spásu pro své svědomí, přišli na svět s dalšími nesmyslnými teoriemi, kdy se vlastně ani nemusím snažit vyvracet je sám... ony se popírají navzájem. Vrchol tomu nasadil DW, když na konci servru, jako by opět obrátil o 180 stupňů. Napsal mi, že o lucce nikdy nepochyboval. A že už konečně má důkaz o zradě ASoD. A víte co bylo tím důkazem? Skype chat jehož první zpráva byla poslána 10.9. Pozorný čtenář asi správně tuší, ano... poc svoji zradu tentokrat pokusilo posvětit důkazem z budoucnosti. Z budoucnosti, kterou sami stvořili. Z doby kdy jsme byli ochotni jednat s kýmkoliv,  kdo by nám pomohl potrestat jejich zradu. Tedy jsme po 9.9. začali naplňovat fantazii některých lidí v POC o naší spolupráci s bývalými nepřáteli.

 

 

 

Kdo je tedy vítězi S9? Těch je tu několik samozřejmě. Dokonce i POC si připsal několik prvenstvích, ikdyž těmi by se raději chlubit nikde neměli. Za ty jediné poražené beru pravě lidi v POC, kterým pověst počernilo pár lidí z vedení. Vítězství patří lidem z bushida, kteří nám byli vždy oporou. Na vítězství si po právu mohou činit nárok krom POC i všichni ostatní lidé z našeho serveru. Sion, mesh, eurozóna. Udrželi nás nakonci ve hře, ale hlavně je za nimi vidět kus práce v nelehkých podmínkách. A za to jim také třeba vznést hold. Byli to skvělí protivníci. Kdo by to čekal, že nakonci to budou pravě oni, kdo hlavní měrou pomůže setnout hlavu zrádcům z POC.

 

 

 

 

Tenhle server měl skončit jinak.. ale poc rozhodl že skončí takto...

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

uf, to bylo ale dlouhé psaní. Pojdme se podívat na pár fragmentů z útoku na POC.

 

Lidi sousedící s POC nebylo třeba moc pobízet. Colorado, heralik, Buffalo Sabres, Fido-dido1 okamžitě vyrazili na zteč. Tady přináším svědectví o vykatování hlavní azbestky. No buffalo si ji docela vychutnal.

 

Buffalo Sabres – Azbestka

 

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=a9a2c09e1

 

 

 

Pok11 – Pat a Mat (útok na hlavní)

 

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=3b81b5fa7

 

 

 

Medik01 – Bena444 (útok na hlavní)

 

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=b34c20582

 

 

 

Heralik – Abe a Munchys (útok na hlavní)

 

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=2d1a61bfd

 

 

 

stravil bych tu asi celé mládi, při vkládání logů z utoků na vedlejší vesnice. Tak toto obejdu statistikami aliance. Děkuji všem za účast na vymazávání vesnic nepřítele. Děkuji, že jste vytrvali až do konce.

 

Dokonce i bránění jsme si užili:

Asasa – Buffalo Sabres

http://travian-reports.net/cz/render.php?id=862b3920f

Ilka – Cammy

http://www.travian-reports.net/cz/raport.php?id=d6651c017

 

Ne, že by mě moc braly statistiky, ale těsně před koncem se mi naskytl tento pohled... no není to nádhera? Krásné ocenění za celoroční snahu...

 

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Jak jsem kdysi slíbil, tak nakonci servru bude mojí poviností zaznamenat ty jména zrádných počmáranců, ať již je jejich vina jakákoliv. Minimálně mlčky podporovali... tak nechť si tu svoji podporu pamatují, i my nesmíme naně nikdy zapomenout. Je třeba si pamatovat jejich činy.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky POC ZMAR