Jdi na obsah Jdi na menu
 


První útok mě jako satisfakce rozhodně nestačil, a proto jsem byl pro zaútočit znovu. NAL se nacházel v čím dál větším chaosu. Lide od tama utíkali, jako by tam byla lepra. Nebo dokonce pálili svoje účty. Jak dlouho byl NAL budován, o to kratší dobu trval jeho pád. Byl to velký tlustý asteroid, který stoupil do atmosféry a nezadržitelně se rozpadal při své cestě na zem. Ze strany nás útočníků to bylo jako zašlápnutí velkého masitého švába. Aneb parafrází z jednoho vědeckého filmu. ODPOR JE MARNÝ, BUDETE ASIMILOVÁNI!!! Lidé v NAL asi nenastudovali dostatečně výukovou sekci, jak se bránit – ne vlastně já jim to tam nestihl dát! Proti HU se dá jistě bránit, ovšem obrana je mnohonásobně ztížena díky počtům útoku a možným cílům. Nicméně obrana NAL měla velmi naivní parametry. To silné vedení začalo myslet jen nato jak si zachránit krky. Z naší kontrarozvědky šli zprávy které v nás vyvolávaly usměv i hluboký udiv, jak to tam panové a dáma vedou od 10ti k 5ti. Místo aby se zaobírali myšlenkou jak zachránit účty i těch menších hráčů, žebrali raději o podpory pro svoje účty. Jak komické… a tohoto stavu jsme dokázali využívat v předchozím útoku.  Uzrálo přesvědčení, že po předchozích dvou zkušenostech už tolik obrany mít k dispozici nebudou. Proto se tento útok nesl ve stylu útoku na vedení… Byly vybráni dobrovolníci, kteří byli seznámeni s plánem… akce opět dopadla na výbornou. První tři útoky na NAL jasně ukázali jakou výhodou je AHU v rukou odhodlaného útočníka. Vesnice NALu padaly v ohromném množství, jedna za druhou. Mám k tomuto i jednu perličku ze strany napadených. Naše útoky je dostávali do úzkých a velice škodlivě dopadaly hlavně na největší odpůrce této utility a strategie. Začali přiznávat že pod takovým tlakem se ještě neocitli. Jako takovou mírnou odplatu jsem někdy v této době zaregistroval  pokus NAL a jeho spojenců o odplatu. V NALu byl rozeslán rozkaz: začněte zejkovat alianci POC MAR, kdo chce nechť se přihlásí o cíl…

 

Můj úžas neustával. KDO CHCE? To byla asi zpráva pro naše zmatení, jinak by to ani nevypadalo, že té alianci jde o všechno, či o její hole přežití, kdy je nutné palbu opětovat za každou cenu. Bylo to přesně to samé pojetí který mi kdysi snažili naočkovat. Pánové ale nepochopili, že pro zničení aliance je třeba trochu víc… úsilí tisíců katů, touha jít bojovat. Fejkama ještě nikdo nikdy nikoho nezlomil, maximálně jen přivodil usměv na tváři obránců. Korunku by tomu asi nasadila zpráva s výzvou aby se přihlásili dobrovolníci na přebrání vesnice hluboko na severozápadě… Ta bohužel nepřišla L. Celkově vzato jsme těm odpůrcům AHU  ukázali přesně co dokážeme… a slova o vedení aliance, obraně i utočení nebyla jen vycucaná z prstu. Stejně tak že jsem si nevymýšlel, když jsem odhadoval sílu a odhodlání mých současných partnerů…. No snad se z toho poučili.

 

Po soubojích s eurozónou je boj s NAL brán už všemi hráči i spojenci jen jako oddychové cvičení.

 

Jednou zajímavou zprávou dne je, že POC uzavírá DON s NAL ONE. Zero začalo provádět prapodivný výprodej ve ONE, chtělo přetáhnout populačně nejsilnější hráče, jen aby udrželi pozice v popředí populačního žebříčku. Nebrali v potaz vnitřní vztahy ONE, nebrali v potaz že takto nechají ostatní ještě více zranitelné. Little_Alanis si toto nenechala líbit. Nechali ji jako velitelku na holičkách, obešli ji, otočili se k ní zády. Její HZ se dostala do rukou POC, a ti na projev podpory nabídli DON. Ostatně celý náš boj byl hlavně o ztrestání MATYHO, bohužel ten se nebál schovávat za populační sílu aliance, která mu dělala živý štít. Hráči co zůstali věrní NAL ONE postupem času přestoupili do ASoD, do nově formované ASoD Akademie.