Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týden je skoro za námi… ale velká akce před námi. Už dlouho jsme se trie nevěnovali. Proto jsme se spojenci domluvili, že se přidáme k útoku BUSHIDA a ASoD. Kvůli našemu výletu k NAL byli spojenci požádáni, aby svůj útok přesunuli z pátku na neděli. ASoD a Bushida si vybrali cílové hráče, a my si je měli zablokovat v AHU, a jit po tom zbytku. Bohužel jsme nato pozapomněli, a tak se pravděpodobně stávalo, že jsme si vzájemně lezli do zelí. I v tomto útoku se projevila pravda o klesající účastí, k níž přispívají dovolené, teplé počasí… takže výsledek vypadal opticky lépe než ve skutečnosti je. Sice jsme se dostaly cca na hranici 40K smazané pop, ale vzhledem k základně útočících aliancí je to bída a děs. Aliance € Tria® měla před útokem pop 451696, analyse ukázal minusovou cifru -32689, ovšem nebyly tam opět započítány některé opožděné útoky. Po pravděpodobném průletu všech katovacích vln má teď napadená aliance 411233 pop. Hromadný útok přinesl opět spoustu skvělých bitev, kde se zúčastnění vyznamenávali. Jako vždy přináším jen ty nejdůležitější logy z útoků na hlavní, hrdinských bitev útočníka s obránci.

 

Dart Vader - Dandy

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=a9f924f34

Ymi – Ilka

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=92c732249

 

Tak nám může začít nový týden, s pořadovým číslem 42.

Je ticho před bouří. Můj zrak se zahleděl do dáli. Volný čas věnuji přípravě útoku na omen. Omen na začátku bojů byl hrdým členem eurozony. Pokud mě paměť ještě slouží, i oni se podíleli na útocích na LUCKY 13. Odplata snad bude sladká, obávám se však toho, aby nebyla příliš krvavá. Bude to hromadný útok na největší vzdálenost. Do útoku půjde celá naše MA, včetně SIONU, takže se těším zároveň i na výsledky.

 

Jakoby letní čas čím dál víc otupil zájem eurozony o naší alianci, nebo možná už rezignovali a čekají na znovuzrození natarského národa, až budou moci bodat možná účelněji.

 

Tak přece někdo zaútočil, famfáry pro starého známého chicona

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=a1728b4cd

bohužel pár okamžiků poté smazal.

 

Takovou perličkou tohoto týdne je útok hráče JG9 na Super mariovu hlavní. Každý takový zářez na pažbě bojovníka potěší

http://www.travian-reports.net/cz/raport.php?id=c4008bae3

 

je čtvrtek, někteří si čas před odesláním útoků na omen krátí po svém, a dávají o sobě vědět v okolí, GOG, Ondra111 chodí nabírat zkušenosti k Siru bubákovi. Ovšem dnes, stejně jako ostatní už budou muset nechat tento cíl být. Je čas shromáždit vojska a vyrazit vstříc osudu. Omen nás čeká.

 

Náhledy fotografií ze složky 16.HU € Tria®