Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

slunce již vyšlo nad travianem!!!

tak se na chvili skloňtě, nekoukejte do něj ať si nespálíte oči. Skloňte zrak k těmto řádkům.

Bylo nebylo a na travisvětě se zrodila další aliance z mnoha. Ale tato byla od začátku jiná. Kdo si v té době mohl pomyslet, že vydržíme tak dlouho. Ale my tu stojíme, a na konci můžeme zhodnotit.

Nestáli bysme tu nebýt usilovné práce každého zvás, každý do jednoho jste základním pilířem úspěchu. Vždy platilo, spolu ve chvílích radostných, ale i těžkých. Spolu až do konce.

Konec přišel a přinesl nám tu pověstnou třešničku na dortu. Vychutnávejme si ho plnými doušky. Nikdy však nezapomeňte jak jsme se kněmu dopracovali. Bylo by lehké napsat, že jsme ti nejlepší... ale v té honbě za vítězstvím jsme od jistého okamžiku už nemohli spoléhat na vlastní síly. Zde promluvily do konečného účtování síly bushida, sionu, meshe, eurozóny.
Tímto bych i jim rád poděkoval, protože oni nás udrželi ve hře.

Naše cesta na vrchol byla nečekaně trnitá, a ten zlom přišel 9.9. kdy naši spojenci neudrželi na uzdě svoje ambice. Byl to konec naší MA, konec který si asi zasloužila. Tímto činem si naši konkurenti sami pod sebou podřezali větev... dobře jim tak. Od této chvíle naše ambice byly hlavně ne POC ZMAR... a to se nakonec s velkym přispěním zbytku servru zdařilo.

Tak tu můžeme v tento moment pohlédnout z nižiny u bengosovi vesnice směrem vzhůru. Tak těsně pod mraky se hrdě tyčí vrchol našeho divu světa. Našeho projektu 13°SODOVKY. Je tovýsledek práce těch pár stovek lidí z uskupení ASoD+LUCKY 13+SF-VV.

Myslel jsem, že zážitky, požitky ze hry za uskupení TORNAD na minulém S9 už nic nevyrovná. Nebojím se přiznat, že jsem se mýlil... vy jste mě to v tomto věku vynahradili. Jsem rád, že jsem mohl bojovat bok po boku s tak skvělými lidmi. Kdybych jmenoval, nebylo by to moc spravedlivé pro všechny zůčastněné. Nedá mi to však. Jsou tu lidi bez kterých by jsme se ted mohli jen smutně koukat sami na sebe, v zapomění dějin. Mluvím o lidech z vedení ASoD... Aethiuse, Sressera, Dark Phoenixe, Zazu, běhouna, larsíky, znovu nalezeného vůdce NALu Ivila... Dakoty z SF-VV. A dále odnás Ondra111, GoG, Bibi, Heralik, Buffalo Sabres, Lolita, bombr...

a ty poslední poděkování patří Amébě, naší brokolicové bojovnici a Bengosovi. Musím říct, že Améba je holka statečná, bezní bysme se mnohdy nehnuli z místa. Ležela naní asi největší tíha odpovědnosti. Ale se vším si vždy hravě poradila.

Co říci na závěr, užívejme si našeho vítězství. To první po základní části, i to druhé morální už jsme oslavili dávno. A jak se říká, do třetice všeho dobrého nám osud přisoudil to vítězství celkové... které zůstane navždy nejen v historii travianu, ale hlavně v našich srdcích a vzpomínkách. Bylo by namístě napsat, čest poraženým... ale kdo je těmi poraženými?

a tak můžeme nakonci radostně zvolat:
kdo je nejlepší?
Myyyyyyyyyyyyyyyyy
kdo my?
no přece LUCKAAA, ASoD,SF-VV, všichni dobří lidé tohoto druhého travianového věku!!!
sláva vítězům...

Dart Vader

 

Báje vypráví o velkém sjednocení lidu travilandu a vyhnání natarských bojovníků až do jejich bájného zlatého města. Pravdivost bájí  o návratu natarů nám dokázalo znovuobjevení natarských doupat uprostřed našich území. Nedopustili jsme naštěstí, aby si nás nataři připoutali jako své vazaly. Ukázali jsme jim že dvakrat do stejné řeky nevstoupí. Přinesli nám ovšem dar, možnost navždy změnit krajinu travilandu... možnost aby zavládl věčný mír. Plány divu světa se ocitly bezpečně v našich rukách. Na pláních jihozápadu se hrdě tyčí monument, jehož dokončení se obětovalo nespočet surovin, hodin úmorné práce, prolila krev spousty bojovníků. V konečném účtování si budou dějiny pamatovat, že tento div spojil obyvatele travilandu již těsně před koncem (tedy většinu zních) v boji za spravedlnost, v boji proti lidem kteří se neštítili ničeho. Ať již přímo na stavbě či nepřímo na bojištích k položení toho posledního kamene přispěly velkou měrou krom nás místních také aliance z výhodu a severu. V dobách kdy již naše armády byly vyčerpané dlouhými boji, nebylo již kde brát. Ukázali božím prstem právě vojevůdci z východu, na kterém místě budou uloženy dějiny této pohnuté doby, a naopak místo kde pšenka nepokvete. Postavení tohoto divu završilo úspěšně naše společné tažení, snahu potrestat zradu. Proto slavme při pohledu na tento div společně

s BUSHIDEM

SIONem

MESHem

EUROzónou

bez nich by ten poslední kámen zůstal těsně pod vrcholem, a při pohledu na sever by dělníci viděli záblesk posledního zlatého kamene POC

Obrazek