Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je to jak kopat do polomrtvého brouka. Někdo psal, že to že NAL nebyl vymazán z mapy je naší neschopností. O tom já ovšem pochybuji. NAL se zúžil na 11 členů, živořících, přežívajících. To že jsme je nesmazali už dávno, to padá na vrub předchozím 11 HU na jiné cíle. Od posledních útoků už opět dokázali trochu popkařsky povyrůst, a tak bylo třeba jim opět trochu srazit hřebínek z hlavy. Bohužel pro ně, stále nedokázali pochopit, že jejich vlastní chyby, namyšlenost je dovedla až do té šedé reality v které se nacházeli. Útokem jsme smazali u NAL 20K pop. Do akce jsme šli s POC, a par cílů si vybralo i Bushido. 20K pop je dost, ale podle mě máme navíc… jen zasněně si vzpomínám na minulou devítku, kdy jsme v této fázi cupovali jako multialiance TORNADO napadené aliance o 50k pop, a to ta členská základna byla o 180 členech… No třeba příště. To s čím se potýká každý hromadný útok je účast. Jak se šplhá teplota venkovního vzduchu vzhůru, stejně tak klesá účast na HU, ktomu přibývá dovolených… ale na co si vlastně stěžuji, u konkurence třebas neutočí ani ne desetina toho co od nás, takže z tohoto pohledu jsme na tom ještě dobře.

 

 

 

Parm1 – Festr67

 

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=e68db795e

 

Racing - Nicz

 

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=65591077a,7e6d33602,b3f91b353,a19ed31cb

 

JG9 – B-29

 

http://www.travian-reports.net/cz/raport.php?id=59c8ebf0b

 

 

 

 

 

po spoustě radostných zpráv z katování NAL-ZERO, ráno přišla třešinka na dortu. Apevecko byl odchycen… skvělá práce stanislawa88, za tento týden by si zasloužil metál nejvyšší.

 

Apevecko – stanislaw88

 

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=3737287d5,e13d95967,645eddb56,6a2dcced3,f3c52a67b,d115d1406

 

 

 

11.6. jsem z aliance vyrazil snad jediného špeha, kterého jsme u nás měli. KARLOS 2. Tedy původní majitelé přestali hrát, ale učet byl předán bývalému hráči Xlander. Bohužel se učet již nedal zachránit, a tak bude rozebrán. Flander neváhal, a poslal podpory proti vlastním lidem,  podával informace melkorovi, uvažoval že prý přejde do eurozóny. Tohle info bylo získáno přímo od melkora, totiž pote co jsme ho rozstříleli se vrátila z dovolené améba, která u něj měla ponechaný zástup. A protože za dobu její nepřítomnosti se stal učet nepřátelským, využila svého přístupu k získání informací o tom kdo zradil.

 

 

A je tu další ztráta, naštěstí jen přechod mezi aliancemi. Dark phoenix se vrátil do ASoD, aby jim pomohl trochu organizačně vzchopit, před natary. Následoval ho další udatný bojovník SeSa. S ním jsem se trochu po žlutých chytl, ale bylo mě to líto, neboť Lucka byla budována s tím, že spolu dohrajeme až do konce. Tak se na mě nezlob.

 

Náhledy fotografií ze složky 15.HU NAL-ZERO

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář