Jdi na obsah Jdi na menu
 


 NATARSKÁ ÉRA

 

 

Bombr se nezdá bombr je bijec největší. Někteří lidé přemýšli kde vzít armády na pobití natarů, no bombr se stím nepáral… vlétl nato dokonce 2x ale otom už v jiné sekci. Natarku jsme uspěšně přebrali, a začal ten nudný kolotoč… posílání podpor, obilí. Samozřejmě není naším cílem se k smrti unudit… a tak budeme pokračovat v tom co nás baví, co nám vydobylo v očich zkušenějších bojovníků respekt. V očích některých jsme zlo, hodné té největší nenávisti. Zrozeni v pekle neznají strach, půjdeme krajinou a z našich mečů bude opět stékat krev nepřátel. Tím čím jsme jsme se nestali při budování našeho ráje, my se tak narodili. Jsme válečníci!!!

 

21. HU(23.7. - 4:00hod) € Tria®

 

            Den se se dnem sešel, a už bylo načase si trochu více zařádit. Bohužel tento útok jako žádný předtím naráží na neučast. Roční období si krutě vybírá svoji daň… je léto a vojáci kdysi tak zdatní v boji zalézají do sklepení vlastních pevností. Panuje neuvěřitelné sucho, dusno. Z toho počasí je člověku až zle. Po nocích zuří velké bouře, které pamětníci nepamatují. Tak je třeba vyzdvihnout snahu všech kteří vybrali cíl, všech kteří se mohli zúčastnit. Počty to nebyly slavné… ale ve vysledku… aspoň že kapalo… příště zaprší snad opět vyrazněji z té naší strany. Naším cílem byli sousedi z trie. Je to už ta dávno kdy jsme podnikli první HU a tak jsme i natarskou éru začali stylově. V nové době jsme opět zde, boříme ničíme. Do akce jsme šli s partnery ve stavbě DS. ASoD. Ti se opět soustředili na ničení pár vybraných hráčů, a my jak jsme zvyklí, jsme si vybírali ze zbylé dvacítky jmen. Akce v číslech se dá popsat jednoduše. Na první pohled nedosahuje výsledků minulých. Ale některé fakta potěší. Populace šla z 326540 na 316091pop. Tedy jedná se o vykatování nějakých 10450 populace. Naše učast na akci nejvýrazněji lemovávají hlavně naše dobívání hlavních vesnic. Spojenci z POC se pustili do BWT.

 

Dart Vader – Dedek

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=6edd01da9

Ymi – Gepard

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=9573bb266

Parm1 – Bertíček

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=b7eb3162a

Bubak.CZ-RamsesII

http://travian-reports.net/cz/raport.php?id=9b60a6ae3

 

 

            Nastalo nutné období zla, vědom si přidání plánů do hry byla zvolena nejlepší možná věc, zabrat plány a pak následně vyrazit na další zteč. Ovšem beze mě. Rozkazy byly nechány na pracovním stole… a ja už si balil kufry na cesty.

 

Náhledy fotografií ze složky 21 HU € Tria®