Jdi na obsah Jdi na menu
 


V těchto dobách se i tak událo spousta zajímavého. Hlavní pilíř na kterém byla lucka postavena, a zásada která byla prosazována... byla aktivita. Jeden z našich výtečných farmářů, TOONDRAGON si všiml že PEPPINOS z NALu už skoro týden není na učtu, sice porušil zákaz utočení na NAL, nicméně nemohl jsem do toho nijak zasáhnout, byl bych vlastně sám proti sobě... PEPPINOS začal být farmen. Byl sice v NAL-Zero, ovšem pokud hráč nehraje, je neaktivní delší dobu, tak v dobré alianci by neměl mít místo. U top aliance by se dalo čekat, že takové hráče trpět nebude. Nicméně byl to jen farm, aby suroviny nepřetékaly... a i v minulosti byl pravě PEPPINOS za neaktivitu vyhozen a vyfarmen. Je zajímavé, že NAL opět prokázal svoje kvality. Ukázal se s arogancí největší, když místo aby diplomaticky napsali mě, jako zakladateli, raději napsali všem spojencům aby započali s fejkovacíma akcema na nás.

Ze zdrojů blízkých NAL jsme věděli, že  u nich šla hromadná zprava s prapodivným vyhlášením útoku na nás. Bleskurychle jsem se tedy opět přeptal na postoj ASoD, protože byli taky hnáni do útoku na nás. Poté, co jsem jim vysvětlil co vedlo NAL k tomuto vyhlášení útoku, pochopili i oni že tato akce je spíš k smíchu. Navíc jako ochrana farmy NAL.  V té chvíli jsem se na skypu sešel i s vůdci NAL ONE, TWO aby mě vysvětlili jejich nepřátelský akt.

 

Byl jsem až zděšen, že oni vlastně o pozadí toho, proč najednou by se mělo na nás utočit ani neví. Po zjištění co zatím bylo se museli také jako já nechápavě podrbat ve vlasech. Nicméně nová krev ve vedení NAL je nová krev. Takto unáhleně jednat začal novy kápo na scéně TITLIS. Nedá se jí upřít snaha povznést NAL, nechyběl ji elán, ovšem jinak kvalitou na to také neměla. I když oproti MATYmu na tom byla stále asi 10x lepe.Když si chtěli hrát tak jsem se rozhodl zahrát taky... a útoky jsme oplatili. Považte, prvním testem bojové připravenosti LUCKY 13 byla akce velké Fň, aneb fejkování SIONu. Aby měli z toho také radost, do čeho je NAL uvrtal. Akce sloužila jako pomoc s krytím hromadného útoku POC, BUSHIDA a MESH na SION... takže zas jen takové plýtvání katapultů to nebylo. Co čert nechtěl, brzo nastal další konflikt. Shodou okolností v tom měl prsty opět toon. TOONDRAGON farmil poctivě PEPPINOSe, nicméně NAL se tentokrát zachoval jako  hladový vlk, čekající na rozsápání své kořisti. PEPPINOS byl propuštěn a skoro okamžitě rozebrán a právě jeden útok od nás opět dorazil do přebrané vesnice...A oheň byl na střeše. Tentokrát jsem byl ovšem šokován. Se svým psaním přiběhla TITLIS... že prý takhle ne. celkově její psaní by se dalo brát jako výhrůžka. Na což jsem ji také v klidu ale rázně odpověděl, ať si uvědomí koho má před sebou a co je to slušnost při jednání. Slečna si asi neuvědomila že znám potenciál NAL, a možná i když jsme 10x menší aliancí počet útočníků který by proti nám sehnala z vlastních řad se našemu počtu možná ani nerovná. Já bych byl schopný rozhodně svoje výhružky reálně naplnit. Trošku jsme se tedy spolu pobavili a přislíbili že příště se budeme snažit domluvit lépe.