Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aliance SoN

 

Píše se začátek servru S9 a Já jako nováček lama, farma začínam hrát na servru s9.Hned jak sem se regnul koukl sem se na mapu jací sou mý sousedi.Objevilo sem tam i jméno Dart Vader.Nic sem o něm nevědel.Začali sme si psát podmínky aby mě nefarmil.Netrvalo dlouho a napsal mi jakýsi navrh o přestěhování do pusta a následné farmení.Nejdřív sem tomu nedával velkou míru, ale slovo dalo slovo a Já jako tězče farmený hráč začínal šetřit na osadníky.Nebylo to vůbec jednoduché.Samozřejmě sem v tom nebyl sám.Bylo nás deset kteří měli stejný osud.Stavěli jsme první vsi v našem novém území.Po dostatečném vytunění vsí, jsme byli farmeni hráčem S.iima který tam měl MC15.Sůrky se hromadili a s.iima tunil své MCčko.Na řadu přišlo také vojsko které mělo mít velké kapacity. Ale vyskytly se problémy se zástupy atd.Nebylo to lehké vyřešit. Nakonec jsme skončili v alianci Lucky 13.

 

551 sport

 

Na začátku bylo pusto, nouze o suroviny. Mnozí z mého okolí tuto mou touhu po bohatství nepřežili. Během mých loupeživých výpadů za surovinami jsem navázal kontakty s lidmi z okolí, kteří měli alespoň základní znalost psaní, kus slušného chování. Byli komunikativní natolik aby se slovy pokusili zvrátit jejich osud. Jestli mě ještě něco na travianu lákalo, bylo to postavení velké armády. Docílil bych toho jistě i sám, ale takový nezáživný až šetřivý styl jsem v krvi opravdu neměl. Na S9 jsem prošel TORNÁDNÍ školou travianového umění a tak mě bylo proti mysli jak armádu škudlit na jeden výstřel, či u někoho budovat něco jako alianční armádu. TORNÁDO bylo symbolem skvěle namazané mašiny na hromadné zabíjení, bojovalo proti všem a i tak nebylo k zastavení. O vítězství na minulém S9 proti zbytku světa se toto uskupení o 180 členech připravilo jedinou vlastní chybou. Dalo by se říct, že by stačila jedna velká armáda, která mohla na konci pomoci. S tímto vědomím, jsem položil základy mého vlastního závěrečného esa. Tyto lidi, kteří mi měli dát do rukou trumfové eso jsem vložil do aliance SoN (Shadow of Nemessis). Kdo hrál na S9 v prvním věku si jistě vzpomene, na tuto skvěle fungující podporovatelskou alianci našeho divu. Chtěl jsem jim vzdát holt tímto pojmenováním...

           

            Ale zpět  do reality druhého věku. Byla tu malá skupinka lidí, kteří na území v mém okolí neměli budoucnost. Pravděpodobně by dřív nebo později byli donuceni smazat jiným útočníkem. Rozhodl jsem se je zorganizovat, dat jim šanci si zahrát. Dát jim možnost trochu více okusit travianový život. Dát jim jasný cíl. Tím bylo v odlehlé oblasti pomoct vybudovat největší katovou armádu na servru. A krom ní mít dalších 9 menších, schopné plnit speciální úkoly. V mých očích byl největším problémem čas. Přeci jen servr už běžel 3 měsíce. Většina lidí už měla celkem solidní armády. Ale tahle skupinka začínala od nuly. Armáda měla být stavěna na germánském účtu s.iimy, kterému jsem pro to našel vhodnou MC15 se 150% obilných oáz. Prvním cílem bylo postavení dílny na 20 level a spuštění nonstop výroby katapultů. Druhým postupným cílem pro něj bylo co nejdříve po katapultech rozjet produkci seker a teutonu. Třetím postupným cílem bylo zabrání oáz. Čtvrtým pak co nejrychlejší dostavba obilných polí na 19 level. Tím konečným cílem pak udržet nonstop výrobu jednotek až do konce serveru. Když člověk přemýšlí jak něčeho takového co nejrychleji dosáhnout, přichází na řadu druhá početnější skupina. Přesněji devítičlenná skupina podporovatelů s.iimy. Tito lidé měli kolem s.iimového MC15  lepit jednu vesnici za druhou. Aby byl zajištěn jejich rozvoj, byl navržen  systém pro farmení. Hráč vyhnal suroviny na maximum v první vesnici. Poté udělal suroviny na maximum v druhé. V tento okamžik mohl uvolnit svoji první na farmení, přičemž jeho druhá sponzorovala rozvoj třetí. Při dodělání surovin v třetí na maximum byla uvolněná druhá na farm. Počítal jsem, že pro urychlený vývoj s.iimového MC bude bohatě stačit, když každý z podporovatelů přispěje na tuto jejich alianční armádu pěti vesnicemi. Celkově tak s.iimovi mělo plynout na rozvoj 32 mega surovin z farmingu :-). Farmení s.iimy by pak bylo následně ukončeno hned jak by měl dostavěné 19tý level polí. Co se týká podporovatelů, ti měli za ukol po dosažení 6ti vesnic v nové oblasti obsadit jedno z blýzkých MC15 a začít budovat vlastní armády. Dále připravovat svoje účty na vyvrcholení sezóny. Po dostavění 19 levelu polí se měl s.iima začlenit do jejich aliance SoN.

 

            Výstavba této alianční armády měla být jejich konečnou vizitkou kterou by mohly ohromit. S jejich armádami jsem pak mohl počítat například na vykatování čtyř nebo pěti natarek na nulu. Akce SoN se rozběhla, vesnice v této nové oblasti se začali množit jak houby po dešti. Ale hlavně s.iimovo MC brzo chrlilo vojáky nonstop. A pole se velkou rychlostí blížily k plánované kapacitě. Musím říct, že s.iima té mety 32 mega surovin týdně nikdy nedosáhl. Mělo to několik důvodů, jedním znich byla skutečnost že nikdy nefarmil očekávaný počet vsí. Jením bylo i to, že výstavbu 19tek stihl velice rychle. Další podstatnou věcí bylo, že několik lidí ze SoN přestalo z různých důvodů hrát.  Všichni ovšem v rámci svých možností udělali maximum a můžou být zpětně pyšní. Já osobně je jen zorganizoval, a čekal jak se stím tito lidé poperou, vypořádají. Doufám, že se touto zkušeností i nějak obohatili. Takovou další motivací pro ně samotné byl můj slib, že pokud kvalitou účtů na to budou mít... pošlu jim pozvánky do mé aliance. Nakonec všichni přeživší skončili v mé alianci LUCKY 13.

 

Bohužel jak šel čas, ne vše se jim a hlavně s.iimovi dařilo. Již od začátku stavby bylo jasné, že to bude největší katová armáda. Podle očekávaného zbývajícího času, jsme se mohli klidně dostat na 90K seker, 35K teutonu a 18K katapultů... to vše stvořené v hlavní vesnici... Toto eso v rukávu (jak já říkal DS kladivo) by se hodilo asi každému... No bohužel do osudu této armády zasáhly síly mocnější než naše tajná přání... staviteli vypověděla technika, přes zástupy se stím už pak nedalo moc udělat... a tak tato kráska podstoupila celkem radikální odtučňovací kůru. Aspoň se ji podařilo udržet do doby, než byla poslána na svoji první a zároveň poslední cestu za slávou... jejím závěrečným logem byla oceněna práce všech co se na jejím vzrůstu podílely...

 

SLÁVA ALIANCI  SHADOW OF NEMESSIS